PoČJZMAJHV
ČJTVAJVVINF

Návrat žáků do školy

25. květen 2020

Od 9. do 15. března jsme měli jarní prázdniny a PAK TO VŠECHNO ZAČALO! Koronavirová pandemie se rozšířila v takové míře, že zaskočila nejen nás, ale bez nadsázky celý svět. V našem prázdninovém týdnu došlo k uzavření základních škol, přechodu na distanční výuku a k vynucenému zrušení či odkladu mnoha školních akcí, a že jsme jich měli naplánovánu pěknou řádku. Koncem května se ale alespoň žáci 1. stupně směli za splnění přísných hygienických opatření vrátit do školy.

Vánoční akademie

12. prosinec 2019

Jako každoročně jsme uspořádali pro rodičovskou veřejnost školní vánoční akademii, sestávající tentokrát z 12 vystoupení různého žánru a zaměření. O zájmu rodičů svědčila tradičně vysoká návštěva akce i ocenění účinkujících.

Výlet 3. a 4. třídy

12. červen 2019

12. června navštívila 3. a 4. třída skanzen lidových staveb Veselý Kopec u Hlinska. Děti si zde prohlédly, jak se žilo a pracovalo na Vysočině před 100 lety. Mimo obytných stavení mohly prozkoumat i stodoly, mlýn, špýchar ap.