Základní škola a Mateřská škola Stonařov

Základní škola Stonařov

5. třída

5. třída
0123456
PoČjMČjTvAj
ÚtČjHvMAj
StČjMShInfVl
ČtČjMČjAjTv
ČjMVlVvVv

Fotogalerie 5. třídy

Den bez aut

Den bez aut


22. září 2023

22.  září se naše škola zapojila do akce spojené s Mezinárodním dnem bez aut. Jeho cílem je poukázat na to, jak je planeta zatěžována nadměrným využíváním automobilové dopravy. Zároveň vybízí k tomu, aby lidé více chodili pěšky. V rámci podpory této myšlenky se žáci všech tříd v pátek 22. září zúčastnili společného výšlapu na Aleje. U loveckého zámečku pak děti ve skupinkách plnily různé úkoly, za jejichž úspěšné zvládnutí na ně čekala sladká odměna. Den strávený v přírodě jsme si všichni užili a dokázali jsme, že se nepotřebujeme všude vozit auty a chůze nám nedělá problém, protože celou trasu v pohodě zvládli i ti nejmenší.

Sportovní den

Sportovní den


29. červen 2023

Ve čtvrtek 29. června se uskutečnil tradiční celoškolní sportovní den. Na druhém stupni se soutěží především v kolektivních sportech, zejména ve fotbale a vybíjené, na prvním stupni si děti svoji zdatnost ověřily v různých individuálních sportovních disciplínách. Krásný letní den jsme si při společném sportování všichni užili, což ilustrují i přiložené fotografie.

Výšlap na Aleje

Výšlap na Aleje


27. červen 2023

Na konci školního roku se třeťáci a čtvrťáci vypravili na společný pěší výlet k loveckému zámečku Aleje. Byla to příjemná procházka, i počasí nám vyšlo nádherné.