Fotogalerie 4. třídy

Plavání

Plavání

9. květen 2024 až 27. červen 2024

Během měsíce května a června absolvovali žáci 3. a 4. třídy 10 lekcí plaveckého výcviku. Ve čtvrtek 27. června proběhly závěrečné závody na 50 m volný způsob a předávání mokrých vysvědčení. V kategorii dívek vyhrála Hanane Chadimová (0,56 – kraul), na 2. místě se umístila Rovena Škrdlová (1,02 – znak) a na 3. místě Simona Poukarová (1,06 – prsa). V kategorii chlapců vyhrál Matěj Novotný (1,02 – znak), na 2. místě Ondřej Holoubek (1,06 – prsa) a na 3. místě se umístil Samuel Pojer (1,14 – znak). Plavecký výcvik si všichni užili.

Sportovní den na 1. stupni

26. červen 2024

Ve středu 26. června proběhl pro děti z 1. stupně již tradiční sportovní den. Po celý den se soutěžilo v mnoha sportovních disciplínách, při kterých děti prokázaly svou obratnost, rychlost a přesnost. Ti nejlepší si odnesli zasloužené diplomy, ale oceněni nakonec byli malou odměnou všichni, protože všichni se moc snažili a důležitější než medailové umístění je radost z pohybu. V následujícím dni proběhl sportovní den i na 2. stupni.

Turnaj škol v Pavlově

25. červen 2024

V úterý 25. června se vybraní žáci 3. a 4. ročníku účastnili turnaje škol v Pavlově. Děti si zahrály florbal, fotbal a vybíjenou. Skvělou atmosféru tvořili i fanoušci. Žáci, kteří nehráli, se vydali pěší turistikou nás podpořit. Počasí nám přálo, organizačně bylo vše skvěle zvládnuto a my si za fotbal odvezli krásné 1. místo. Velké díky patří ZŠ a MŠ Pavlov za pozvání a organizaci.