PoČJMAJVLTV
ČJHVMVVVV

Otevření nové tělocvičny

1. září 2021

Tak jsme se dočkali, 1. září 2021 byla slavnostně otevřena nová tělocvična. Už jsme si ji vyzkoušeli, je bezva a věříme, že bude výborně sloužit žákům základní školy, místnímu Sokolu i sportující veřejnosti. Ještě jednou děkujeme vedení městyse i stavebním firmám, které se na stavbě podílely.

Výlet 2. třídy

17. červen 2021

Třeťáci se na svůj školní výlet vypravili do Panského dvora v Telči.

Návštěva knihovny ve Stonařově

18. květen 2021

18. 5. 2021 třeťáci navštívili novotou vonící knihovnu ve Stonařově. Paní knihovnice si pro ně připravila zajímavé povídání, soutěže, čtení popletené pohádky a nechybělo ani tvoření – záložka do knížky splétaná z proužků papíru. Děti to v knihovně náramně bavilo. Odnesli si dokonce tašku knížek do třídy, kde si je společně v „dílničkách čtení“ čteme. Věřte – nevěřte, většina třídy měla během týdne přečteno více než jednu knížku, brzy půjdeme pro novou zásobu čtiva.