PoM/ČjČj/MDFVo
Aj/TvTv/AjMČjVzZ

Výlet 6. třídy

12. květen 2022

Ve čtvrtek 12. května se vydala 6. třída na výlet do Bruna v Brně. Vyjeli jsme po 7. hodině, počasí nám přálo a všichni jsme se těšili na „řádění“ v zábavném parku. Park má mnoho zajímavých atrakcí v přízemí, v patře i v podzemí. Některé atrakce vidíte na fotkách. Výlet se nám vydařil, znaveni jsme se vrátili v pořádku domů.

No Backpack Day

4. květen 2022

Ve středu 4. května 2022 přišli žáci 2. stupně do školy bez batohů. A do čeho si uložili školní pomůcky? Sami vidíte, že byli velmi nápadití. Kuriozitou byla popelnice, dětský kočárek, různé košíky, kyblíky, krabice, povlak na peřinu, taxi, popelářské auto, obaly z hudebních nástrojů atd. Podívejte se, jak jsme si zpříjemnili den.

Project Animals

7. březen 2022 až 11. březen 2022

V týdnu od 7. do 11. března 2022 zpracovávali žáci 6. třídy projekt o zvířatech: Project Animals je třídním projektem v angličtině. Žáci sbírali materiál, fotili si domácí mazlíčky a vše nalepili, napsali na čtvrtky. Při skládání textu se zároveň naučili nová anglická slovíčka a zopakovali ta, která již znají. Všichni pracovali se zaujetím a těší se na další projekt.