PoČjMPrvTvČj
ČjMAjČjHv

Návštěva kina

22. prosinec 2022

Poslední den před vánočními prázdninami děti všech tříd navštívily v kině CineStar v Jihlavě filmové představení nové české pohádky Princezna zakletá v čase 2.

Vánoční akademie

15. prosinec 2022

Po dvouleté přestávce vynucené proticovidovými opatřeními uspořádala naše škola tradiční vánoční akademii pro rodiče a veřejnost. Diváci, kterých letos přišlo nebývalé množství, mohli zhlédnout celkem 10 čísel různého žánru. Program byl plný tance, zpěvu i hraných scének. O úvod se jako vždy postaral náš školní pěvecký sbor, který navodil příjemnou vánoční atmosféru. Na pódiu se to pak hemžilo veselými vločkami, sněhuláky, skřítky, kočkami a dalšími postavami, měli jsme možnost vidět i živý Betlém. Tradičně zdařilá byla obě vystoupení kroužku aerobiku a krásné výkony předvedly i dívky z nově vzniklého kroužku moderní gymnastiky. O závěr se postarali všichni účinkující, kteří spolu se svými učiteli utvořili obří sbor a společně s celým sálem zazpívali píseň Vánoce, Vánoce přicházejí.

Výchovný koncert

13. prosinec 2022

13. prosince se žáci všech tříd zúčastnili výchovného koncertu. Brněnský kytarista Libor Janeček a flétnistka Mariia Mikhailová si pro žáky všech tříd naší školy připravili dva programy vážné hudby. Pro první stupeň to byl vánočně laděný koncert s koledami, tématem koncertu pro 2. stupeň byl vývoj hudby od pravěku až po současnost.