PoČjMAj/AjChPč/PčF
Nj/TvTv/NjČjMDZ

Zetor Show

20. červen 2024

Ve čtvrtek 20. června 2024 navštívili žáci 6., 7. a 8. třídy Zetor Show v Novém městě na Moravě. Pro návštěvníky byl připravený zajímavý program a žáci si mohli i mnohé sami vyzkoušet. Zhlédli výstavu zemědělské techniky, ať nové či historické. Střední školy z Vysočiny prezentovaly studijní obory, které lze na jejich školách studovat. Proběhlo mistrovství republiky v jízdě zručnosti traktorem s vlekem, manitou cap, show stihl timbersports, autogramiáda biatlonisty Michala Krčmáře a hokejisty Martina Nečase. Děkujeme AGRU Stonařov za úhradu dopravy.

Čistá Vysočina

11. duben 2024 až 12. duben 2024

Naše škola se opět zapojila do jarního úklidu s názvem Čistá Vysočina, kterou každoročně vyhlašuje Krajský úřad Kraje Vysočina. Žáci uklízeli odpadky jak v samotném městysi, tak podél komunikací v jeho okolí. Aktivní účast na této akci je součástí plánu environmentální výchovy.

Exkurze do Prahy

4. duben 2024

Ve čtvrtek 4. dubna 2024 se žáci 6., 7. a 8. ročníku zúčastnili exkurze do Prahy. Navštívili rozhlednu na Petříně, Pražský hrad – katedrálu svatého Víta, Vladislavský sál, Zlatou uličku. Dále prošli přes Malostranské náměstí, Karlův most, Klementinum na Staroměstské náměstí, kde si prohlédli orloj. Svoji cestu zakončili na Václavském náměstí.