PoChČjMVzDF
StČjChMDZVp
ČtMVpČjAjNjHv
ZMVvFAjTv

Projektový den s odborníkem z praxe

19. září 2022

V pondělí 19. září proběhl v osmé třídě projekt s odborníkem z praxe panem Bc. Martinem Zadražilem. Pan Zadražil je vášnivým chovatelem poštovních holubů. První část projektu probíhala interaktivně ve třídě, kde se žáci dozvěděli spoustu zajímavých informací o významu a historii chovu, o válečných holubích hrdinech, o průběhu sportovních soutěží, testovacích stanicích atd. Následovalo vyplnění pracovních listů a ověření znalostí. Následovala praktická část přímo u chovatele, krmení holubů, zkouška startovacích hodin, kroužkování atd. Všichni se shodli na tom, že chov poštovních holubů je zábava náročná na volný čas, finance a organizační záležitosti. Odměnou jsou však příjemné pocity při sportovním klání, klubový život a chovatelské zážitky.

Výlet 7. třídy

19. květen 2022 až 20. květen 2022

Výlet jsme si opravdu užili. Počasí nám přálo. Zažili jsme pořádnou akci na Airsoftu. Ve Vílanci jsme si dali exkluzivní oběd. Užili jsme si letní koupání, noční hru, táborák, zazvonili jsme si na zvon v Brtnici a poslechli si varhany potmě. A nakonec jsme dokázali dojít z Brtnice do Stonařova a zabloudili jen jednou 😊.

No Backpack Day

4. květen 2022

Ve středu 4. května 2022 přišli žáci 2. stupně do školy bez batohů. A do čeho si uložili školní pomůcky? Sami vidíte, že byli velmi nápadití. Kuriozitou byla popelnice, dětský kočárek, různé košíky, kyblíky, krabice, povlak na peřinu, taxi, popelářské auto, obaly z hudebních nástrojů atd. Podívejte se, jak jsme si zpříjemnili den.