Get Adobe Flash player

 

Pracovní doba Jihlava:
po-pá: 8:00-17:00
so: zavřeno 
Prodejna:
567 579 117
Účetní oddělení:
567 579 113
Fakturace internet:
567 579 111
 
Pracovní doba Telč:
po: 13:00-17:00
út-pá: 9:00-12:00, 13:00-17:00
Prodejna:
567 213 047
 
Pracovní doba Havlíčkův Brod:
po-pá: 8:00-11:00, 12:00-17:00
Prodejna:
569 433 333
 
HOTLINE Internet:
567 579 126
(po-pá: 8:00 - 17:00)
775 742 309
(po-pá: 7:00-20:00,
so, ne: 9:00-20:00,
svátky: 9:00-20:00)

Chytré hledání

Poštovní služby

Pro naše zákazníky nabízíme celou řadu služeb souvisejících s provozem poštovního serveru.

Pokud přemýšlíte o založení nové elektronické adresy pro komunikaci se zákazníky či jen tak mezi přáteli a volně dostupné služby Vás neuspokojují, nabízíme Vám možnost zřízení mailboxu v zajímavé seriozní doméně "ji.cz". Můžete tedy zažádat např. o založení adresy "Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.".

Tyto schránky jsou fyzicky hostovány na Linux serveru, lze k nim přistupovat protokoly POP3, POP3S, IMAP, IMAPS.

Pokud potřebujete přístup do schránky na cestách, např. z internetové kavárny, je možno přistupovat do ní přes www rozhraní webmail.ji.cz.

Přejete si být informování co nejdříve o příchozí zprávě? Aktivujte si zasílání kopie a email. tvar čísla Vašeho mobilního telefonu.

Pokud potřebujete více schránek, je možné zřídit několik samostatných mailboxů nebo vytvořit pouze aliasy (odkazy) na již existující schránky.

Pro majitele vlastních domén 2. či 3. řádu lze aktivovat i služby tzv. doménového koše, kdy Vám bude do schránky doručena jakákoli zpráva odeslaná na adresu obsahující Vaši doménu. Tato varianta však obnáší také několikanásobný nárůst nevyžádané pošty - spamu.

Proto je nutné zprávy testovat kvalitním antispam filterem. Naše firma využívá systémy Ironport a Barracuda Spam Firewall s jedinečnou IP reputační databází . Díky tomuto řešení odchytíme 99% spamu, který by jinak plnil Vaše schránky. Pokud se stane, že některý z očekávaných emailu včas neobdržíte, zavolejte nám - zjistíme, zda není Váš partner (nebo jeho poskytovatel poštovních služeb) mezi hříšníky, kteří obtěžují masově i jiné uživatele rozesílaním nevyžádaných zpráv. V tom případě je třeba partnera (popř. jeho poskytovatele) upozornit a vyzvat k vyřešení problému (zabezpečení serveru proti zneužití, odvirování PC ve vnitřní síti a následná žádost o delisting z blacklistu).


Mailbox

Nastavení poštovního účtu

Pro správnou funkci Vašeho emailového klienta je třeba nastavit u našeho účtu následující udaje:

POP3: pop3.ji.cz

SMTP: smtp.ji.cz *

(* toto pouze v případě, že využíváte připojení k Internetu od firmy M-Soft, v opačném případě použijte smtp server Vašeho poskytovatele připojení)

 

Překročené kvoty poštovních schránek

Žádáme naše zákazníky, kteří u nás využívají služby 'elektronických poštovních schránek', aby si je pravidelně vybírali a pokud možno nezanechávali (alespoň ne dlouhodobě) na serveru kopie zpráv. Pokud tyto mailboxy již nadále nevyužíváte, obraťte se na nás s žádostí o jejich zrušení. U schránek, kde bude dlouhodobě překročená kvota, budeme provádět automatické čištění.


WebMail

WebMail je webová aplikace určená pro přístup k elektronické poštovní schránce odkudkoliv ze světa prostřednictvím www prohlížeče (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera).

Komunikace je šifrována SSL, takže nemůže dojít k odchycení Vašeho hesla.

Pokud potřebujete přístup do schránky na cestách, např. z internetové kavárny, je možno přistupovat do ní přes www rozhraní https://webmail.ji.cz


Nastavení

Pro příjem a odesílání elektronické pošty lze použít WWW rozhraní https://webmail.ji.cz (dostupnost odkudkoli ze světa, internetové kavárny, cizího PC, malé riziko zavirování počítače) nebo použít přímo lokální program Vašeho PC (větší rychlost, komfort a pohodlí).

Pro tuto činnost existuje řada programů z nichž nejznámější je Microsoft Outlook, Outlook Express a Mozilla Thunderbird.